חברת פיתוח אתרים שפועלת בטכנולוגיה מנצחת

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שתף את המידע!

בשעה שכולם עובדים עם הקוד הפתוח של וורדפרס ונהנים מבניית אתרים בחינם, מה שמבחין בין אתר בעיצוב מדף לאתר שהוא סופר פרמיום הם היכולות האישיות של המעצבים הגרפיים, הטכנולוגיה והתוספים השונים. 

אין ספק שניתן לעשות את זה לבד היום, ממש את הכל, החל מכל שלבי פיתוח אתרים דרך עיצוב האתר עד לקידום אתרים ולרבות קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק ויש תשתית נהדרת לעשות את זה, רק שעל מנת לעשות את זה מצוין, וזה חייב להיות מצוין, צריך לדעת איך לעבוד עם הדברים.

המשמעות של קוד פתוח פרושה שאין צורך לפתח שום דבר, כלומר פיתוח אתרים בזכות קוד פתוח הוא בעצם משחק של הרכבה שמובנה באופן מותאם וידידותי למשתמש ואכן מדובר על מערכות נגישות שלא צריך לעשות תואר במחשבים כדי להתמודד עמן. יחד עם זאת, כמו בכל מערכת, יש המון פיצ'רים והמון דברים לקחת בחשבון ובהעדר ניסיון ומיומנות בעבודה של פיתוח אתרים גם באמצעות וורדפרס, זה הולך להיות תהליך של ניסוי ותהיה.

הדרך הטובה ביותר להבטיח את התוצאה האופטימלית של פיתוח אתרים ובאופן כללי של הפעילות שלכם בדיגיטל היא להעניק את ההגה לידיים מקצועיות. זה נכון שמומלץ להכיר את הסביבה הכי משמעותית עבור העסק שלכם, וכל דבר שתלמדו ותבינו בו רק יועיל לכם. יחד עם זאת, פיתוח אתרים שנוגעים ישירות לעסק הוא לא מקום טוב להתלמד עליו, אחרי הכל.

דברים שחשוב לדעת גם למי שלא מומחה פיתוח אתרים

אף על פי שבהעדר ידע מקצועי חשוב מאד לתת לבעלי מקצוע לעשות את העבודה, זה לא מונע את היתרון שבלדעת איך הדברים עובדים גם באופן עצמוני, ובהחלט יש כמה עיקרים שחשוב מאד להכיר בכל הנושא של פיתוח אתרים, גם מבלי להפוך למומחים. 

הדבר החשוב ביותר שאתם כבעלי עסקים צריכים לדעת על פיתוח אתרים הוא שהתוכן עומד מעל הכל. זה נכון שאפיון ממשק המשתמש הוא חשוב כמו שחשובה החווית גלישה שלו, העיצוב והפונקציות האינטראקטיביות, אבל מעל כל הדברים באשר הם עומד התוכן. ככל שיהיה לכם תוכן איכותי יותר באתר ומחוץ לאתר שיוביל אל האתר שלכם, כך התמורה שלכם מהאתר גם ברמה המיידית וגם בטווח הארוך תהיה הרבה יותר גדולה ומשמעותית.

השקיעו באיכות התוכן על פני הכמות והאורך שלו, אבל נסו להזין כמה שיותר ממנו בתדירות כמה שיותר גבוהה, ובלבד שתשמרו על התמדה.

 

Photo by KOBU Agency on Unsplash