5 דרכים בטוחות להגן על המידע במחשב שלכם!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שתף את המידע!

יש לכם במחשב מידע רב שאתם חוששים לאבד? רוצים לישון בשקט? הגעתם למקום הנכון, קבלו

גיבוי בענן 5 דרכים בטוחות להגן על המידע במחשב שלכם!

גיבוי בענן

בשנים האחרונות גיבוי בענן הפך לאופציה הנפוצה היעילה והבטוחה ביותר להגנה על המידע שנמצא על המחשב. לכן גיבוי בענן היא השיטה הראשונה עליה אנחנו ממליצים לכם. כיום יש מגוון רחב מאד של שירותים של גיבוי בענן. ישנם שירותי גיבוי חינמיים אך הם מוגבלים מאוד בנפח ומגיעים ללא שירות ( דבר החשוב מאוד במקרה של גיבויים ). ישנם חברות המציעות את שירות הגיבוי בעלות חודשית משתלמת במיוחד עקב איכות השירות ובעיקר זמינות של 24.7.  בעידן של היום השירות הפך להיות חובה אצל חברות ולא רק שירות נלווה.

שימוש באנטי וירוס

אמנם האנטי וירוס לא אמון על גיבוי המידע שעל המחשב, אך יש לו תפקיד לא פחות חשוב מזה, למנוע מתוכנות וקבצים זדוניים לחדור אליכם למחשב, לגרום לו לנזקים ובין השאר לגשת למידע חיוני. כיום יש מגוון רחב של תוכנות אנטי וירוס חינמיות עם הגבלה לשירות מינימלי, אך בתוספת תשלום שנתי סמלי תוכלו להשיג הגנה מלאה למחשב שלכם.

גיבוי בכונן חיצוני

מדובר אמנם בשיטה קצת מיושנת, אך האמת היא שהיא מאד יעילה, במיוחד עבור מי מכם שנוטה לא לסמוך על האופציה של הגיבוי בענן. בניגוד לדיסק און קי שעליו נדבר בהמשך, הכונן החיצוני מגיע בנפחים גדולים יותר על מנת שלא תהיו מוגבלים בכמות המידע שתרצו לגבות. בניגוד לגיבוי בענן, גיבוי בכונן חיצוני נחשב לפחות בטוח מפני שהוא חשוף למגוון רחב של איומים שבגינם אתם עלולים לאבד את המידע, כמו תקלה בכונן עצמו, נפילות מתח ועוד.

גיבוי בענן פרטי

מדובר למעשה בשילוב של הגנה על המידע באמצעות גיבוי בענן וכונן חיצוני, וזה בדיוק מה שהופך את הפתרון הזה ליעיל במיוחד. מדובר בכונן חיצוני שמחובר לרשת הביתית, מה שמאפשר לכם לגשת למידע מכל מקום ולגבות אותו מכל מקום. במצב כזה, המידע שלכם לא יושב בשרתים של חברה כזו או אחרת שמציעה שירותי גיבוי, אלא בשרת הפרטי שלכם.

גיבוי בדיסק און קי

בניגוד לאופציות שכבר ציינו, דיסק און קי מתאים ברוב המקרים לגיבוי של הקבצים החשובים שלכם על המחשב ולא לגיבוי כולל של המידע. היתרון שלו בא לידי ביטוי בכך שהוא זול וקטן, אך עם זאת החיסרון שלו שהוא יכול להיעלם בקלות. כיום מי שבוחר לגבות את המידע שלו באמצעות דיסק און קי, משתמש בו כגיבוי נוסף לגיבוי בענן או כונן חיצוני.

לסיכום

גבו את המידע שלכם בענן זו היא הדרך הבטוחה לוודא שמידע שלכם מוגן ב 100% בניגוד לשאר שיטות הגיבוי.